Ana Sayfa / Backlink / 2015 Yılında Backlink Neyi ifade Ediyor?

2015 Yılında Backlink Neyi ifade Ediyor?

Bağlantı kurma tüm site dışı SEO faaliyetlerinin en önemlisidir. Doğru bir biçimde yapıldığında muazzam derecede fayda ve web sitenizin arama motorunda yükselmesini sağlayan kaynaklardır. Ancak bu kaynaklar yanlış uygulandığında çok olumsuz sonuçlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Şunu kesinlikle dikkate almanızı öneririm: Sıralama iyileştirme kesinlikle bağlantı binasının hedefidir. Yani backlink kaynaklarına sahip olmanın tek bir amacı vardır o da Google ve diğer arama motorlarında yükselmek. Yıl oldu 2015 ve artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Önceki dönemlerde almış olduğumuz bağlantılar çok kısa sürede etkisini gösterirken günümüzde bu süreç daha da uzun. Ayrıca sadece bağlantı almak da yeterli değil. Web sitenizin iç yapısı doğru bir biçimde yapılandırılmalı ve içerik ile sürekli olarak desteklenmeli. Günümüzde süreç önce iç optimizasyon sonra içerik daha sonra backlink kaynakları olarak ilerliyor.

Backlink satın alırken kesinlikle aşağıdaki soruları sormayı ihmal etmeyin.

 • Bağlantı alacağım web sayfası benim sektörümle alakalı mı?
 • Bağlantı alacağım web sayfası benim hedef kitleme ulaşıyor mu?
 • Backlink alınacak sitenin trafiği var mı? Varsa ne kadar yoğun?
 • Bağlantı alınacak web sayfası düzenli olarak içerik ekliyor mu?

İnanın backlink dün ne kadar etkiliyse bugün de o kadar etkili. Sadece doğru kaynaklara doğru zamanda doğru stratejiyle sahip olun. Bir anda değil zamana yayarak uygulanan bağlantı kaynakları web sitenize inanılmaz oranda etki eder ve sitenizin ziyaretçi sayısı artar.

Organik, doğal, kaliteli ve etkili backlink kaynaklarına sahip olmak için http://www.backlinkmi.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Backlinkmi müşteri temsilcileri Ana sayfasında yer alan başvurunu formunu doldurduktan sonra saniyeler içerisinde sizinle iletişim kurar.

backlinkmi-sitesi

Siteye giriş yaptıktan sonra alt kısımlarda yer alan içerikleri ve web siteniz için oluşturulmuş paketleri inceleyebilirsiniz. Paketler arasında yer alan Platinum’u tercih etmeniz dahilinde iç optimizasyon hizmetinden ücretsiz olarak faydalanacağınızı da ayrıca paylaşmak isterim.

backlinkmi-icerik

Şimdi hemen backlinkmi.com adresine giriş yapın ve içerikleri incelemeye başlayın. Emin olun başvuruda bulunmamak için kendinizi zor tutacaksınız. Ayrıca SEO ve backlink içerikleriyle de sektöre katkıda bulunan blog sayfalarını da kesinlikle ziyaret etmenizi öneririm. Blog adreslerine backlinkmi.com/blog/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Mutlaka İncele

2017 Sosyal İmleme Listesi

2016 Yılına özel olarak hazırlanmış sosyal imleme listesi aşağıda yer almaktadır. Kaynaklar otoritesine göre sıralanmıştır. …

23 yorumlar

 1. Teşekkürler Damla hanım güzel yazı

 2. Çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. Emeğinize sağlık

 3. Hepsi olmasada sizin siteniz özellikle bu sayfanın üç gereksinimi karşıladığını söyleyebilirim. Düzenli olarak güncelleniyor, trafiğin çok iyidir alexa’ya bakınca.. hedef kitlem uyuşmasada meraklıları hedefliyorum o bana yetiyor 🙂

 4. siteniz çok güzel faydalı bir makale olmuş teşekkürler 🙂

 5. Güzel bilgiler ama artık 2016 ya gireceğiz faydası olur mu acaba ?

 6. Çok teşekkürler paylaşımınızdan dolayı.

 7. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

 8. çok güzle bildi verdiniz çok teşekkürler

 9. Teşekkürler bu site gerçekten çok faydalı yazılar sunuyor

 10. SEO hakkında uzun zamandır araştırma yapıyorum. Yazınız çok faydalı oldu teşekkürler… 🙂

 11. Daha önce bir site için sizden banclink patetlerini aldım açıkcası işime yaradı.Ayrıca kesinlikle doğru zamanlamayla etkili olmakda hazırladığını bu detayları paylaştığınız için teşekküredeerim.

 12. Çok teşekürler Bilgilerinizi Bize Aktardığınız İçin.

 13. Çok güzel bir paylaşım olmuş gerçekten teşşekürler

 14. İçerikleriniz ve yaptığınız planlı içerik gönderimleri kaliteyi zaten gösteriyor, siteniz güzel gözüküyor, başarılar dilerim.

 15. Yazilarinizi keyifle okuyor ancak uygulayamiyanlardanim 🙂 tesekkurler

 16. Bu bilgiler çok işime yaradı güzel paylaşım ellerine sağlık

 17. bence google backlinklerde vaz geçmiyor en iyi sağlıklı ve düzenli back link yapmalı seo çalışması yapan bir kişi

 18. Çok yararlı bir paylaşım olmuş Teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın