Ana Sayfa / Backlink / 2017 Sosyal İmleme Listesi

2017 Sosyal İmleme Listesi

2016 Yılına özel olarak hazırlanmış sosyal imleme listesi aşağıda yer almaktadır. Kaynaklar otoritesine göre sıralanmıştır. Listeyi incelemeden önce önerilerimizi okumanızı öneririm. Bu listeyi ne için, nasıl ve ne sıklıkla kullanmanız gerektiğini bilmeni çok önemlidir. Bu konuyu sizler için maddeler halinde paylaşacağız.

  • Aşağıda yer alan platformların tamamına tek bir sayfanızı eklemek için mücadele etmeyiniz. Bu durum sitenize zarar verir.
  • Bu kaynakları siteniz için var olan paravan bloglarınıza uygulamanız daha çok fayda görmenizi sağlayacaktır.
  • Ekleme yaparken kesinlikle tek bir anahtar kelime kullanmayın. Anahtar kelime yoğunluğunu dengelemek için farklı anahtar kelimeler hatta uzun kuyruklu anahtar kelimeler kullanınız.
  • Aşağıdaki kaynakların her birinin kendine özel yapısı vardır. (Resim ekleyerek bağlantı paylaşma, makale ekleyerek makale paylaşma, link ekleme, vs.)

Pinterest.com
Reddit.com
Stumbleupon.com
medium.com
citeulike.org
Delicious.com
connotea.org
scoop.it
fark.com
bibsonomy.org
newsvine.com
Digg.com
slashdot.org
Technorati.com
diigo.com
google.com/bookmarks
plurk.com
linkarena.com
squidoo.com
folkd.com
blinklist.com
ClipClip.com
a1-webmarks.com

Web siteniz için profesyonel backlink kaynaklarına, backlink alt yapısına ve SEO hizmetlerine ihtiyacınız var ise backlinkmi.com sayfasında yer alan hizmetlerimi inceleyebilirsiniz. İncelemeniz sonucunda daha detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızın en üstünde yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizi aramamız sadece 3 dakika sürecek. Bunu garanti ediyoruz. Denemesi bedava 🙂

Mutlaka İncele

Backlinkleri Sitelere Nasıl Yerleştirmeliyiz?

Muhtemelen kendinize çoğu defa “En iyi SEO sonuçları için backlinkleri web siteme nasıl yerleştirmeliyim?” diye …

Bir Cevap Yazın