Ana Sayfa / İnternet / Ayın Sitesi

Ayın Sitesi

Ayın sitesi, damlakaraman.com.tr web sitemiz aracılığıyla siz değerli okurlarımıza sunmuş olduğumuz yeni hizmetimizdir. Bu hizmet ile her ay seçilecek 1 sitenin tanıtımını hem web sayfamızda hem sosyal medya ağlarımızda yapacağız. Süreç sizlere sunduğumuz katılım formunu doldurmanız ile birlikte başlıyor. Her ayın sonunda yapılan incelemeler neticesinde seçeceğimiz 1 sitenin tanıtım yazısını web sayfamizda paylaşacağız ve yayınladığımız yazıyı google plus, facebook, twitter gibi yüksek takipçisi olan sayfalarda da duyuracağız.

subat-ayin-sitesi

Peki bu tür bir etkinlik sizlere ve web sayfanıza neler kazandıracak. Öncelikle damlakaraman.com.tr web sayfasının istatistikleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Alexa değerli Global 90k Yerel 1.2k, pagerank değeri 2, trustrank 2,58 ve mozrank değeri 5,27 olan bir web sayfasıdır. Günlük ziyaretçi sayısı 350 ila 400 arasında değişkenlik gösteren özellikle de webmasterlar tarafından takip edilen bu sitede tanıtımınızın yapılması nasıl olurdu? Üstelik bu siteden tanıtım yazısı almanın en düşük bedelinin 90 TL olduğunu düşünürsek kesinlikle harika olur diyebiliriz.

Ayın sitesi benim sitem olmalı diyorsanız ve web sitenize güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey https://docs.google.com/forms/d/1inhls9podUeTJqIVb1cmG2dkq4iV3zsJ7zEneojHchE/viewform bu bağlantıda yer alan katılım formunu doldurmaktır.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

Organik Hit

Organik Hit, web sayfalarınızın doğal yollarla arama motorları üzerinden almış olduğu ziyaretçilere verilen isimdir. Bu ziyaretçi web …

11 yorumlar

  1. Bu tür bir çekilişi yaptıgınız için teşekkür ederiz iyi günler 🙂

  2. Teşekkürler değerli çekiliş hakkı sağladığınız için 🙂

  3. Çekilişe katıldım. Böyle bir çekiliş yaptığınız için teşekkürler hocam 🙂

  4. Açıkcası çekilişe katılmadım ama farklı bir bakış açısıyla seo girmişsiniz gayette başarılı buluyorum ve devamınıda bekliyorum. 🙂

  5. Bu fırsat için size teşekkür ediyorum. 🙂

  6. Acaba benim sitem de bir gün ayın sitesi olabilir mi 🙂

  7. Bu tarz kampanyalar web sitesi sahipleri açısından iyi. Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler,

Bir Cevap Yazın