Ana Sayfa / Backlink / İçeriğinizi Sosyal Sitelerde Paylaşın

İçeriğinizi Sosyal Sitelerde Paylaşın

Sosyal medya ağları ve siteleri günümüzde oldukça yaygınlaşmış  durumdadır. Seo açısından sosyal medya paylaşımlarının önemini bilmeyen yoktur. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza web sitenizin içeriğini otomatik olarak sosyal ağlara gönderen bir web sitesi hakkında bilgiler aktaracağız. Bu web sitesine arama çubuğuna Dlvr.it yazarak giriş yapıyoruz.

Öncelikle dlvr.it adresine giriş yapıyor üst tarafta yer alan sign up linkine tıklıyoruz.

dlvr.it-kayit

Üye başvuru işlemini tamamladıktan sonra mail adresimize gelen aktivasyon linkini tıklıyoruz. Sonrasında Add Route linkine tıklayarak web sitemizin rss uzantısını dlvr.it sitesine ekliyoruz. Bundan sonraki aşamada ise dlvr bizden içeriğimizi paylaşacağımız sosyal medya ağlarına giriş yapmamızı istiyor. Hangi ağlarda paylaşmak istiyorsanız kullanıcı oturumu açarak ekleme işlemini tamamlıyorsunuz.

dlvr.it-paylasma

Free sürümünde sadece 5 sitenizi ekleyebiliyor bu 5 sitenizi 3 ad sosyal paylaşım platformunda paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak bence çok ideal bir oran. Web sitenizde yapılan paylaşımları sosyal ağınızdaki arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel bir araç olan dlvr.it sitesini şiddetle kullanmanızı istiyorum.

Bu yazımızda sizlere içeriğinizi otomatik olarak sosyal sitelerde paylaşacağınız dlvr.it web sitesi hakkında bilgiler aktardık.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

Bir Devir Sona Erdi: Pagerank Öncesi ve Sonrası

Ne günlerdi değil mi? Link takası yapılacak pagerank değerine bakardık, alacağız o değere bakardık. Belli …

4 yorumlar

  1. Emre Bağçuvan

    güzel bir sistem ama ücretsiz sürümünde çok az sosyal medya’da paylaşıyor benim aradığım bir şey 15 – 20 tane’ye yakın karakter hastasız ve konularda asıl sitenin linkini verecek bir eklenti veya site lazım

  2. gerçekten sosyal medya paylaşımın önemi çok yüksek ve düzenli olarak sistemsel olarak paylaşmak çok önemli düşüncesindeyim genellikle facebook ve twitter için seçenek çok ama google plus için paylaşım yapacak site kolay bulunmuyor.

  3. Kullandığım bir uygulama. Facebook, Twitter gibi sosyal medyayı kullanmak isteyenler mutlaka denemeliler.

  4. Son dönemlerde artık bunlarda popüler oldu. Otomatik eklesin eklentiler sen yan gel yat. Aslında bir yandan güzel bir yandan ise kötü. İnsanları tembelliğe alıştırıyorlar.

Bir Cevap Yazın