Ana Sayfa / Genel / Dünyanın En Ünlü Swatch Saatleri Modasaat.com’da!

Dünyanın En Ünlü Swatch Saatleri Modasaat.com’da!

İsviçre’nin ünlü markası Swatch Saat tasarımcılarından Mika ve kardeşi Yasmine Swatch Art Special koleksiyonunda tasarladığı Afrika kültürünü yansıtan kabile büyücülerinin kullandıkları  maskeleri  çağrıştıran  tasarımıyla gerçekten büyüleyici. Beyrut’ta doğan tasarımcı Kukulakuku adını verdiği ve 2013 yılında tasarladığı bu slikon kayışlı plastik kasalı saati koluna takan swatch tutkunları kendilerini yerli kabilelerinden birinin içinde hissedebilirler. Hayranlarına bu egzotik tutkuyu yaşatan Mika ve Yasmine gerçek birer sanatçı, gizemli ve otantik görünümlü bu saatler iki kronometre ve su geçirmez özelliklere sahip tasarımlar.

swatch

Swatch Erkek Saat modelleri deyince aklımıza sadece yetişkin erkekler gelmesin, küçük erkekler içinde çok güzel modeller tasarlanmış durumda. Çelik kasalı, çelik kordonlu, uzun pil ömrüne ve su geçirmez özelliklere sahip çift kronometreli, tarih göstergesi olan altın kaplama saatlerin dışında plastik kordonlu,plastik kasalı  içinde hayvan figürlerinin bulunduğu sevimli tasarımlarda üretmiştir.Kaliteli marka seven çocuklarımız için swartch çocuk modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Swatch Bayan Saatleri bayanlar için çok önemli olan Anneler Günü ve Sevgililer Günü için de özel koleksiyonlar hazırlayarak bayanların kalbini bir kez daha fethetmeyi başarmıştır. Sevgililer Günü için hazırlanan koleksiyonda pembe, beyaz ve kırmızı renkler hakim ayrıca günün anlam ve önemine uygun olarak kalp desenleri kullanılmış. Swatch Love Koleksiyonu bir sevgiliye verilebilecek en güzel hediyeler arasında ilk sırada yer alıyor. Anneler Günü saat modelleri koleksiyonuna gelince slikon kordon, plastik kasa ve mineral camdan imal edilen su geçirmez özelliği ile üzerine çim ekilmiş saksı şeklindeki şık kutusuyla gerçekten annelerimiz için çok özel bir hediye. O saksı şeklindeki kutusu ise kelimenin tam anlamıyla orijinal. Eminim annelerimiz de böyle güzel ve seçkin bir hediyeyi koleksiyonlarında bulundurmaktan gurur duyacaklardır.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

En Güncel Blog Siteleri Burada Olmalısınız

En güncel blog siteleri bu sayfada mutlaka yerinizi almalısınız. Blog sitesini güncel olarak tutan kişiler bu yazımız …

Bir Cevap Yazın