Ana Sayfa / Google / Google Hangouts

Google Hangouts

Merhaba Damla KARAMAN okurları,

Bu makalemizde sizlere Google Hangouts hakkında bilgiler aktaracağız.

Microsoft firmasının Skype ürününü ön plana alması ve milyonlarca insanın messenger ürününden skype ürününe geçmesiyle beraber google ciddi bir şekilde atağa geçti ve Google Hangouts ürününü duyurdu. Bu ürün ile arama yapabileceksiniz. Yani skype üzerinden nasıl kredi alıp arama yapabiliyorsak google hangouts aracılığıyla da bu hizmetten faydalanabileceğiz.

google-hangouts

Google Hangouts aramaları ücretsiz olarak şu an için sadece ABD ve Kanada üzerinde aktif olarak kullanılabiliyor. Gelecek  günlerde uygulamanın tüm Dünya ülkeleri üzerinde de ücretsiz olarak kullanılacağından şüphem yok. Önemli olan kendi ülkemizi bir an önce gelmesidir.

Ayrıca google hangouts yazılımı ile birlikte g-mail üzerinden de arama yapabilme özelliğini geri getirdi. Hangouts kullanıcıları artık birden fazla kişiyle aynı anda görüşebilecek konferans yapabilecekler.

Değerli okurlarımız google hangouts indirmek için google chrome web tarayıcısına sahip olmanız gerekmektedir. Google hangouts programını indirmek için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz. İster bilgisayarınıza, ister android isterseniz mac işletim sistemine sahip cep telefonunuza da indirebilirsiniz.

Hangouts İndir: http://www.google.com/+/learnmore/hangouts/?hl=tr

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

21 Nisan Google Güncellemesine Hazır mısınız?

Google geçtiğimiz günlerde, 21 Nisan 2015 tarihinde mobile güncelleme olacağını duyurdu. Bu güncelleme web sayfası …

Bir Cevap Yazın