Ana Sayfa / Dijital Pazarlama / Marka Doktorları İş Başında: 112 Dijital

Marka Doktorları İş Başında: 112 Dijital

Kendilerine marka doktorları unvanını veren uzmanlar mükemmel bir girişimle karşımızda. 112dijital.com web sitesiyle hizmet vermeye başlayan 112 dijital girişimi markaların ihtiyaçlarını, aksayan yerlerini buluyor, muayene edip teşhis koyuyor ve tedavi ediyor. Zaten markalarında asıl istediği bu değil mi?

Kimdir Bu 112 Dijital?

Her biri kendi alanında uzman 4 ortak ve 5 çalışandan oluşan bir girişimdir. Yazılımdan tasarıma, lojistikten dijital satış performansa, A’dan Z’ye e-ticaret danışmanlığından Arama Motoru Optimizasyonuna, Adwords hesap yönetiminden Sosyal Medya hesap yönetimi ve reklamcılığına kadar bir çok alanda hizmet vermektedirler. Toplam 9 kişiden oluşan bu girişim şimdiden sesini duyurmaya başladı.

112dijital

112 Dijital Neler Yapar?

İşte 112dijital.com firmasının vermiş olduğu hizmetler;

Dijital Performans: Dijital performans yani dijital satış doktorlarıyla, SEO, Adwords, Google, N11, Hepsiburada, Segmentify, Criteo ve benzeri kanallarda markanızı yükseltiyor, cironuzu artırıyorlar.

Pazarlama & Marka: Pazarlama ve Marka doktorlarlarıyla mevcut pazarı analiz ediyor, müşterilerinizi dinliyor, farklılaşacak noktaları buluyor, uyguluyor ve markanızı büyütüyorlar.

Stratejik Sosyal Meyda: Sosyal medya doktorlarlarıyla, size yeni bir kimlik inşa ediyor, sosyal medyada hedef kitlenizle bağınızı hiç koparmıyor, onları dinliyor ve iki yönlü iletişim sağlıyorlar.

E-Ticaret: E-Ticaret & M-Ticaret doktorlarıyla, Dünyanın en büyük Alışveriş Merkezinde, anahtar teslim olarak dükkanınızı A’dan Z’ye kuruyor, satışa hazır hale getiriyorlar.

Web Sitesi: Yazılım doktorlarıyla, kurumsal web sitesi tasarımı, yazılımı ve mobil uygulamanızı inşa ediyor, güvenlik, sunucu ve alan adı hizmetlerinizi yönetiyorlar.

Reklam: İletişim doktorlarıyla, iletişim stratejisi çizerek TV, radyo, açık hava, gazete, dergi reklamlarınızın kreatif sürecini, içeriklerini, yapım aşamasını, medya planını yürütüyorlar.

Soruyorum sizlere bir marka daha ne ister ki?

Önemli olan bunları belirtmek, vaad etmek değil. Önemli olan gerçekten bunları gerçekleştirmek. 112dijital.com web girişimi kısa sürede elde ettiği başarılarla da bunu ispatlıyor. Ayrıca kurucularının geçmiş tecrübeleri ve başarılarını da göz önüne alacak olursak başarısız olmaları gibi bir şeyin söz konusu olmayacağını söylemek isteriz.

Siz de marka doktorları yeniliklerinden haberdar olmak için aşağıda paylaştığım Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Damlakaraman.com.tr olarak 112dijital’in hizmetlerine referans oluyoruz.

Mutlaka İncele

Kişisel Bloglarda İçerik Pazarlama Önemli Midir?

İçerik pazarlama çalışmaları bir sitenin arama görünürlüğünü yükseltmek ve bununla birlikte daha kaliteli ziyaretçilere sahip …

Bir Cevap Yazın