Ana Sayfa / Backlink / Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter, faydalı ve doğal görünümlü backlink kaynakları paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da bugün keşfettiğimiz özel bir platformu siz değerli takipçilerimle paylaşacağım.

Aşağıda paylaştığım platforma kayıt olduktan sonra makale yazarak bağlantı alabiliyorsunuz. Google arama motorunun da sevmiş olduğu bir yöntem olan makale backlink web sitenize ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var. Bu ve benzeri sayfalardan bağlantı alırken nasıl almalıyım? sorununun cevabını net olarak bilmelisiniz. Dilerseniz öncelikle bu tür platformlardan nasıl bağlantı almanız gerektiğiyle alakalı bilgi vereyim.

otoriter-siteden-backlink-alin
Makale olsun olmasın bir başka siteden bağlantı alırken kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt olarak alan adınıza ya da ilgili sayfanıza bağlantı verin. Bir diğer önemli konu ise bağlantıyı sürekli tek bir sayfaya almayın. Özellikle de ana sayfa yerine alt sayfalarınızı ya da kategorilerinizi tercih edin. Çünkü alt sayfaların kuvvetlenmesi ana sayfanın daha fazla değer kazanmasına sebep olur. Değer kazanan domain Google ve diğer arama motorlarında daha hızlı sıralama değeri kazanır.

Şimdi gelelim bu değerli backlink kaynağına;

Kaynak adresi: buffalo.io – Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayıp üye oluyoruz. Daha sonra mail adresimize gelen e-mail doğrulama linkine tıklıyoruz. Doğrulama sürecini de tamamladıktan sonra makale ekleme bölümüne geçiyoruz.

buffalo-backlink-almak

Sitenin en üst sağ köşesinde yer alan “New Article” butonuna tıklıyoruz ve içeriğimizi yayınlayıp bağlantı alabiliyoruz. Lütfen içeriklerinizi kısa tutmayın. Uzun, kullanıcılara fayda sağlayacak içerikler paylaşırsanız ciddi oranda faydasını görürsünüz.

Bizim oluşturmuş olduğumuz buffalo bloguna http://backlink.buffalo.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğumuz örnek makaleye ise http://backlink.buffalo.io/t-rkiye-nin-en-g-ncel-backlink-blogu bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Mutlaka İncele

2017 Sosyal İmleme Listesi

2016 Yılına özel olarak hazırlanmış sosyal imleme listesi aşağıda yer almaktadır. Kaynaklar otoritesine göre sıralanmıştır. …

23 yorumlar

 1. Site paravan blog tarzında bir sistem oluşturabileceğimiz yapıda backlink almak oldukça kolay. Teşekkürler paylaşım için…

 2. Otoriter siteler denildiğinde aklıma ilk olarak Youtube ve diğer video siteleri geliyor. Bunların yanı sıra PDF backlink olayı da son dönemlerin en popüler backlink alma çeşitlerinden olsa gerek.

  Bilgilendirici yazınız için teşekkürler.

 3. Böyle güzel ve ücretsiz backlink mükemmel. Herkes ücretli satarken burada ücretsiz olması müthiş. Teşekkürler.

 4. Backlink site değerinin artması için çok önemli. Ancak bunun aynı gün içerisinde çok fazla değil de, günlere yayılmasında yarar var.

 5. backlink zamana yayılarak yapılınca muhteşem etkisini görüyorsunuz. Mesela birgün 4 adet sosyal imleme 4 adet yorum, 4 adet profil backlink 4 adette paravanblog yeterli oluyor. 1 günde yaparsanız etkisi daha az oluyor.

 6. Gerçekten çok yararlı paylaşımlar yapıyorsunuz, sitenizin alexa değerinden belli zaten tebrikler

 7. Çok yardımcı bir yazı olmuş. Teşekkür ederiz.

 8. paylaşım için teşekkürler işe yaradı…

 9. Çok faydalı herkesin faydalanacağı bir haberdir.

 10. Bilgilendirici bir makale olmuş, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 11. Siteme alacağım backlinklerin çoğunu sitenizden yardım alarak yaptım, belirli bir yol katettiğimi düşünüyorum. Umarım bu paylaşımlarla sıralamam daha da artıcak. Teşekkürler

 12. çok mantıklı dedikleriniz aklımda tutacağım .

 13. Buffalo.io sitesini ilk kez duyuyorum. Ne cevherler var nette… Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

 14. Çapa metin kullanılmayacağını da böylece öğrenmiş oldum. Teşekkürler.

 15. buffalo.io süper oldu. Yakın takipteyim bilgi için teşekkürler.

 16. Ellerinize ve emeklerinize sağlık Damla hanım. Bu kaynaktan faydalanacağım.

 17. Teşekkürler, Nofollow’un dofollow’un yanı sıra baclink çeşitliliği açısından faydası bulunmaktadır, tıpkı burada paylaşınlan kaynaklarda olduğu gibi otoriter sitelerden baclink almaya çalışmalıyız.

 18. çok tesekkurler gerçekten yardimci oldu damla abla 🙂

 19. çok teşekkür ederim.Umarım işime yarayacak.

 20. çok faydalı makale olmuş sunumlarınız için çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

 21. Bu sayıyı çoğaltırsanız gerçekten daha çok seviniriz. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın