Ana Sayfa / Genel / PR8 TED.com Sitesine Backlink Ekleme

PR8 TED.com Sitesine Backlink Ekleme

Paylaşmaktan bildiklerimizi aktarmaktan her zaman keyif alan bir ekibiz. Siz değerli okurlarımıza tecrübe edindiğimiz her türlü tekniği ve bilgiyi aktarmaktan vazgeçmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Bu yazımızda PR8 değerine sahip olan ted.com internet sitesine backlink ekleme tekniği hakkında bilgiler aktaracağız.

Ted.com anladığımız kadarıyla bir çok ünlü kişinin eğitim videolarını, seminerlerini paylaşan bir platform. Böyle özel bir platforma değer vermemekte hata olurdu. Google bu siteyi es geçmemiş ve pr8 ile ödüllendirmiş. Şimdi bu siteden link alabilmek için aşağıda sizler için hazırladığımız adımları izlemenizi rica ediyorum.

  • Öncelikle ted.com internet sitesine giriş yapıyoruz ve sağ üst köşede yer alan register butonuna tıklıyoruz.

ted.com-kayit-ol

  • Daha sonra karşımıza gelen üye kayıt formundaki alanları doldurup Create your account butonuna tıklıyoruz.

uye-kayit-ted-pr8-backlink

  • Bundan sonraki süreçte e-mail adresimize gelen aktivasyon bağlantısına tıklayarak üyeliğimizi aktif ediyoruz.
  • Üye girişimizi yaptıktan sonra profil düzenleme bölümünün en alt sağ köşesinde yer alan URL for web site alanına web sitemizi Name for website alanına hedef kelimemizi yazıp Add butonuna tıklıyoruz.

pr8-backlink-link-ekleme

 

  • Tüm yaptığımız değişiklikleri Save Profile butonuna tıklayarak kaydediyoruz. Bu işlemlerin neticesinde http://www.ted.com/profiles/2391631 bu bağlantıdaki gibi profile ve backlink kaynaklarına sahip oluyoruz.

Bu tür paylaşımlara devam ediyoruz. Yarın farklı bir kaynak paylaşımı ile karşınızda olacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Hakkında Ayhan KARAMAN

Mutlaka İncele

En Güncel Blog Siteleri Burada Olmalısınız

En güncel blog siteleri bu sayfada mutlaka yerinizi almalısınız. Blog sitesini güncel olarak tutan kişiler bu yazımız …

8 yorumlar

  1. bu tarz sitelerden 1 gün içerisinde kaç siteye sitemizi ekleyebiliriz yani günde sitemize kaç backlink almamız sağlıklı olur ? yada bir sınırı yokmudur

  2. Bende yaptım, sayenizde sitem daha iyi yerlere gelecektir. Teşekkür ederim.

  3. sizin söylediğiniz gibi ekledim ancak profilimi incelediğimde eklediğim link görünmüyor

  4. damla hanım öncelikle teşekkür ederim yazılarınızı bir kaç yerde okudum bazı insanlar gibi yarasız hatta zararlı paylaşınmlarda bulunmadığınızı farkettim bunu yürekten söylüyorum sizi yakından takip ediyorum ve sizden ricam seo konusunda bana biraz yardımcı olabilirseniz sevinirim bende amatör olarak kendi siteme bişeyler yapmaya çalışıyorum şimdiden teşekkür edeirim başarılar dilerim.

  5. yapalım bakalım işe yarıcakmı. denemekde Fayda var 😀

Bir Cevap Yazın