Ana Sayfa / Backlink / Quora ile PR7 Backlink Kazanın

Quora ile PR7 Backlink Kazanın

Merhaba,

Bu yazımızda quroa ile pr7 backlink kazanma konu başlığı hakkında bilgiler aktaracağım.

quora

Pagerank 7 değerine sahip olan quora ile ücretsiz blog sayfası oluşturarak backlink sahibi olabilirsiniz. Kaliteli ve çok fazla ziyaret edilen sosyal medya sitesi quora sitesi aracılığıyla blog oluşturarak etkili backlink kaynağına sahip olabilirsiniz. Quora web sayfanızın arama motorlarında yükselmesi ve popüler olması için katkıda bulunan bir web sitesidir.

Quora web sitesinden blog sayfası açmak için;

Öncelikle quora.com web adresine giriş yapıyoruz. Genellikle çoğumuz e-mail adresimizi kullanarak üye oluyoruz. Bu sebeple en altta yer alan sign up with email linkine tıklıyoruz.

quora-kayit

Açılan sayfada yer alan bilgileri doldurduktan sonra Sign Up butonuna tıklıyoruz.

kayit-ol-quora

Aktivasyon işlemini de tamamladıktan sonra sıra blog oluşturma işlemine geliyor. Blog oluşturmak için üst kısımda yer alan write butonuna daha sonra create blog linkine tıklıyoruz.

quora-blog-olusturma

Açılan sayfada blog bilgilerimizi giriyor ve ücretsiz blog sayfamızı oluşturuyoruz. Daha sonra konu ekleyerek backlink kaynağına sahip oluyoruz. Bir nevi paravan blog sitesi yapmış oluyoruz.

quora-blog

Bu yazımızda sizlere pr7 quora web sitesinden blog oluşturarak backlink kaynağına sahip olma konusu hakkında bilgiler aktardık. Daha bir çok özel sosyal kaynak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Faydamız olduysa ne mutlu bize.

Google arama motorunda yükselmek için kalıcı backlink kaynaklarına ihtiyaç duyarsınız. Sizler için özel kalıcı seo paketleri hazırladık. Hizmetten sizde faydalanmak isterseniz seo paketleri web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

Bir Devir Sona Erdi: Pagerank Öncesi ve Sonrası

Ne günlerdi değil mi? Link takası yapılacak pagerank değerine bakardık, alacağız o değere bakardık. Belli …

16 yorumlar

 1. Erkan Çanakkale

  Güzel ve açıklayıcı anlatım, öğrenmek istediğim şu, blog oluşturunca hemen ana sitemizin linkini içerisinde vermek bize fayda sağlar mı acaba?

 2. Makaleniz çok iyi olmuş tebrikler. Sizi takip listeme ekliyorum.

 3. Yararlı bilgileriniz için teşekkür ederim.

 4. Büyükada Otelleri

  Google’nın kendi blog sistemi blogspot, wordpress, blog.com bu sitelerde bu iş için işinize yarıyabilir 🙂

 5. Teşekkür ederim öncelikle. Sizin yaptığınız gibi değil de farklı yaptım. Açıklama kısmına sitemin linkini ekledim. Sorun olur mu ?

  Hiç bir sorun olmaz ama web site yazan kısıma da ekleyiniz.

 6. Teşekkür ederiz açtım bir üyelik bakalım faydası olurmu

 7. valla helal olsun, sürekli takip ediyorum bundan önceki backlink konularına okumuştum abartmadan düzgün bir şekilde uygulandığında, yapılan seo çalışmalarınız daha bir kaliteli hal alıyor.

 8. faydalı sunumunuz için çok teşkler

Bir Cevap Yazın