Ana Sayfa / İnternet / Skype Açmak Kayıt Olmak

Skype Açmak Kayıt Olmak

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz ve okurlarımız,

Bu yazımızda sizlere skype açmak veya skype kayıt olmak hakkında bilgiler aktaracağız.

Windows Live Messenger ‘in skype uygulamasıyla birleşmesinden sonra messenger ‘a alışkın olan bir çok kişi skype kayıt konusunda problem yaşamaya başladı ve bu rakam her geçen gün daha da artıyor. Messenger arayüzüne alışkın kullanıcılar skype ile karşılaştığında alışa gelmemiş bir arayüzle karşılaştılar ve kayıt konusunda problem yaşamaya başladılar. İşte bu nedenle bu yazımızda skype kayıt olmak konusunda hem görsel hem yazılı bir anlatım yapmak istedik.

Skype kayıt olmak için;

Öncelikle http://www.skype.com/tr/ web adresine giriş yapıyoruz.

skype-kayit-ol

Yukarıda yer alan resimde görüldüğü gibi sağ üst köşede yer alan Bize Katılın linkine tıklıyoruz.

skype-kayit-olmak

Yukarıda yer alan resimdeki alanları doldurup Kabul Ediyorum Devam Et butonunu tıklayıp kayıt işlemimizi tamamlıyoruz. Bu işlemlerden sonra yeni bir skype adresi almış oluyor ve skype kayıt olma işlemini tamamlamış oluyoruz.

Bu makalemizde skype hesabı açmak konusuna yer verdik. Umarım faydalı olmuştur. Paylaşımlarımız sürekli devam edecektir. Bizi takip ediniz.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

Organik Hit

Organik Hit, web sayfalarınızın doğal yollarla arama motorları üzerinden almış olduğu ziyaretçilere verilen isimdir. Bu ziyaretçi web …

Bir Yorum

  1. Microsoft satın aldıktan sonra kendini sürekli geliştiriyor. Skype Qik uygulaması da gelişen sosyal medya sitelerini yakalama adına önemli bir atılım oldu.
    Detaylı ve resimli yazı için sizi tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın