Ana Sayfa / Backlink / Yine Yeni Yeniden

Yine Yeni Yeniden

2013 yılının Temmuz ayında başladığım blog yazarlığına yine yeni yeniden sloganıyla daha iddaalı, daha faydalı içeriklerle devam edeceğiz. Web sitem aracılığıyla SEO ve backlink konusunda faydalı içerikler sundum. Bu içerikleri olumlu tepkiler aldığımdan dolayı fazlalaştırdım. Bu sektörde yer alan kişiler sitesinin trafiği arttıkça daha da büyük bir enerjiyle içerik üretmeye sitesi için bir şeyler yapmaya başlarlar. Bu durum bende de aynı böyle oldu. Bu nedenden dolayı takipçilerime teşekkür ederim.

yine-yeni-yeniden

Sadece takipçilerim değil Google tarafındanda ödüllendirilmek daha da bir mutlu ediyor web sitesi sahibini. Bu konuda da tecrübe yaşadım. Google arama motoru başta “backlink” kelimesi olmak üzere benim web sitemi hep ilk 5 içerisinde konumlandırdı. Kimi zaman geldi “backlink” kelimesinde otoriter oldum kimi zaman geldi sosyal medya paylaşım rekorları kırdım. Bu rekorlar tabi benim sitemle alakalı sayılarla ölçümlenen değerlendirmeler. Geneli kapsamamaktadır.

İşin özeti ben blog yazarlığı yapmaktan, insanlara faydalı olmaktan çok memnunum ve buna devam edeceğim. Blog yazarlığının yanı sıra SEO danışmanlığı da yapmaktayım. Profesyonel SEO hizmetleri, backlink inşaası, site içi ve dışı optimizasyon süreçlerinde de destek vermekteyim.

Eğer backlink kaynakları arıyorsanız damlakaraman.com.tr/backlink/ kategorimizi, SEO içerikleri için damlakaraman.com.tr/seo/ kategorimizi ziyaret ediniz.

Mutlaka İncele

2017 Sosyal İmleme Listesi

2016 Yılına özel olarak hazırlanmış sosyal imleme listesi aşağıda yer almaktadır. Kaynaklar otoritesine göre sıralanmıştır. …

2 yorumlar

  1. İnsanlara Yardımcı Olmak Çok Güzel Bişey. Bende Websitenizi Yakından Takip Ediyorum ve Her Yazınızda Bana Mail Geliyor. Sizin Sayenizde Backlink ve Seo Öğreniyoruz.

Bir Cevap Yazın