Ana Sayfa / Program / Müzik İndirme Programı

Müzik İndirme Programı

Çoğu kişi müzik indirmek için internet üzerinden önüne gelen programı download ederek kurulumunu gerçekleştirip müzik indirmek için çaba sarf ediyor. Bu indirilen programların arasında çalışan uygulamayı bulmak zor oluyor. Çalışsa bile ücretsiz hizmet veren bir uygulama bunun karşılığını almak için bilgisayarımıza iznimiz olmadan farklı yazılımlar yüklüyorlar. Bu yazılımlar bilgisayarımızın yavaşlamasına, performans kaybı yaşamasına hatta arızalanmasına bile sebep oluyor.

YouTube-muzik-indir

Siz değerli okurlarımıza araştırıp bizzat test ettiğimiz bir müzik indirme uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulamanın adı ücretsiz müzik indirme. Bu uygulama ile YouTube web sayfası üzerinden izlemiş veya dinlemiş olduğunuz tüm videoları mp3 formatında indirebilirsiniz. Kesinlikle zararı olmayan bu uygulama ile dilediğiniz müziği istediğiniz kalitede indirebilirsiniz.

YouTube müzik indirme programı için öncelikle http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm web sayfasına gidiyor ve download butonuna tıklıyoruz. Programı kurduktan sonra ekranımıza gelen uygulamaya istemiş olduğumuz müziğin youtube linkini yapıştırıyor indirmek için download yazısına tıklıyoruz. Çok kısa sürede mp3 indirme programı ile video sitelerinden müzik indirme işlemimizi tamamlamış oluyoruz.

Ayrıca programsız müzik indirmek isterseniz http://www.filsh.net/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere YouTube müzik indirme programı hakkında detaylı bilgiler aktardık. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize.

Hakkında Damla KARAMAN

Mutlaka İncele

Backlink Programı

Merhaba değerli okurlarımız, Bu yazımızda sizler için backlink programları hakkında detaylı bilgiler aktaracağım. Backlink terimi …

6 yorumlar

 1. Çok güzel bir kaynak olmuş gerçekten teşekkürler.

 2. Merhaba çok güzel ve başarılı bir makale olmuş teşekkürlerimi sunuyorum sizlere.

  Bu arada program ile müzik indirme programı olan ares’i buradan paylaşmak istiyorum. Ares’i kullananlar bilir çok güzel bir yazılımdır. Müzik indirmeyi daha kolay hale getiren aresi deneyebilirsiniz.

  Ayrıca program tamamen ücretsizdir içerisinde sohbet odaları gibi özellikleri de bulunmaktadır.

  Tekrardan teşekkürler.

 3. Teşekkürler başarılı program gerçekten

 4. Youtube Mp3 İndir

  Bizim internet sitemiz üzerindende online olarak mp3 formatında indirebilirsiniz.
  Yazılım olarak oldukça kaliteli bir sitemiz olduğunu belirteyim başka sitelerden apiyle çekmiyoruz.

 5. Güzel paylaşım çok teşekkürler hocam

Bir Cevap Yazın