Backlink

Backlink Efsanesi Yeniden Sahada

Evet backlink! Bu terim hakkında bir çok bilinen yanlış var ve bu yanlış konuya hakim olmayan kişiler yüzünden her geçen gün daha da bilinmez bir hal alıyor. Bizler bu terim hakkında bugüne kadar sektöre çok faydalı ve doğru bilgiler aktarmaya çalıştık. Bu hizmetimize devam da ediyoruz.

Google arama motoru sadece backlink ile alakalı güncelleme yapmaz. Güncelleme yaptığında hem iç hem dış optimizasyonu kapsayacak stratejiler geliştirir ve uygular. Bu yazımızda dış optimizasyon sürecinde neler yapmamız gerektiğinden bahsedeceğiz siz değerli okurlarımıza.

Web sitenizin arama motorlarında yükselmesini istiyorsanız öncelikle iç optimizasyonunuzun kurallara uygun yapılandırılıp yapılandırılmadığına bakmalısınız. Eğer iç optimizasyon konusunda başarılı bir web sitesine sahipseniz backlink ekleme sürecine başlayabilirsiniz. Bağlantı alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç kural vardır. Bu kurallara uyduğunuz sürece hiç bir zaman problem yaşamazsınız. İşte o kurallar;

  • Tek bir anahtar kelimeye bağlantı almamalısınız.
  • Tek bir sayfaya bağlantı almamalısınız. Özellikle alt sayfalara alacağınız bağlantıların daha fazla olması alan adı otoritenizi artıracaktır.
  • Sosyal sinyallere önem vermelisiniz. Sosyal medya paylaşımları ciddi katkı sağlar.
  • Size özel, nitelikli bağlantılar almalısınız.
  • Sitenize trafik çekecek kaynaklardan bağlantılar almalısınız.

Yukarıda sıraladığımız kurallar konusunda hizmet almak isterseniz backlinkmi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Profesyonel backlink temini konusunda sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vereceklerinden hiç şüpheniz olmasın.

Evet backlink efsanesi yeniden sahada. Şimdi rakiplerinizi inceleyin ve kaynaklarını kontrol edin. Google ilk sayfada yer alan rakiplerinizin belli başlı yerlerden bağlantı aldığını göreceksiniz. Soruyorum şimdi backlink bitti ve zararlı diyenlere: “Referans olmadan, size trafik sağlayan bir kaynak olmadan Google arama motorunda nasıl yükseleceksiniz?”

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu