GoogleBacklink

Backlink Listesi

Web sayfanızın bağlantılarını ekleyebileceğiniz çok özel backlink listesine sahip olmak ister misiniz? Siz değerli okurlarımız için hazırladığımız bu özel arşivde forum sitelerinden sosyal medya ağlarına web 2.0 paravan bloglardan sosyal imleme sitelerine kadar bir çok backlink kaynağı bulunmaktadır. Bu tür bir kaynağı daha önce paylaşan olmadı. Sadece kaliteli sitelerden derlenmiş olan bu kaynağa sahip olmak için tek isteğimiz:

Yukarıda yer alan Twitter butonuna tıkladıktan sonra erişeceğiniz twitter hesabımı takip etmeniz. Takip ettikten sonra bu konu altına yorum yazarak listeyi talep edebilirsiniz. Bu şekilde web sitemde paylaştığım konulara twitter aracılığıyla da ulaşabileceksiniz. Sosyal medya ağlarının önemli olduğu günümüzde ben de webmaster sektöründe yer alan arkadaşlara sahip olmak istiyorum. Bu nedenle çok güzel bir backlink kaynağı hazırladım ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu kaynakta yer alan sitelerde yapacağınız paylaşımlar web sitenize kesinlikle çok büyük faydalar sağlayacaktır. Web siteleriniz alexa, trustrank ve pagerank konusunda iyileşme sağlayacaktır. Ziyaretçi artışı konusunda kesinlikle fayda görecektir. Kelime bazlı yükselmek isteyenler kesinlikle fayda görecektir.

Kaynakta yer alan forum sitelerinde site tanıtımı kategorilerine web sayfanız ile alakalı tanıtım metni yazarak bağlantı paylaşma imkanı, paravan bloglarda sitenizin anahtar kelimeleriyle uyumlu sayfalar oluşturarak bağlantı paylaşma imkanı, sosyal medya sitelerinde profil ya da sayfa oluşturarak bağlantı paylaşma imkanı, link ekleyebileceğiniz ve sosyal imleme sitelerinde bağlantı paylaşma imkanı bulacağınız bu kaynak ücretsiz.

Web sitenizi popüler mi yapmak istiyorsunuz? O zaman buraya tıklayarak sizin için yazdığımız harika makaleyi okumalısınız.

Saygılarımla;

Damla KARAMAN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu