Backlink

Edu Backlink

Gov ve Edu backlink kaynakları web sitelerimiz için çok faydalı olmaktadır. Edu ve gov backlink arama motorlarınca özellikle de google arama motoru gözünde popüler bağlantılar sınıfına giren backlink çeşitleri arasındadır. Bu kaynaklar ile web sayfamızın trustrank değerini iyileştirebilmekteyiz. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ücretsiz tamamen yasal olarak edu backlink alabileceğiniz platform olan academia.edu sitesi hakkında bilgiler aktaracağız.

Academia.edu web sitesi global olarak hizmet veren öğrencilerin dökümanlarını paylaştığı popüler bir web sayfasıdır. Bu sayfa öğrencilerine ya da kullanıcılarına profil oluşturma imkanı sunmaktadır. Web sitesi olan biz kullanıcılar bu siteyi tamamen edu backlink kaynağı olarak kullanacağız. Academia.edu alexa konusunda global olarak 1958 sıralamasında yer alan bir web sayfasıdır. Pagerank değeri 8 olan bu web sayfasından backlink almanın da ayrıcalıkları illaki olacaktır. Bir çok seo uzmanı ya da firmasının kullanmış olduğu ama bizlerle paylaşmadığı gizli bir kaynakta diyebiliriz bu siteye.

Acedemia.edu web sitesine kayıt olmak ve backlink eklemek için yapmanız gereken süreç aşağıdaki gibidir;

Öncelikle sağ üst köşede yer alan sign up linkine tıklıyoruz ve kayıt formunu dolduruyoruz.

Edu Backlink Kayıt Ol

 

Sign Up butonuna tıkladıktan sonra önümüze gelen pencerede No seçeneğine tıklıyoruz. Görselde Yes seçeneği vurgulanmış olsa da no seçeneğini seçiyoruz.

Akademi Edu Backlink

Ekrana gelen dosya ekleme kısmını skip seçeneğiyle geçiyoruz.

Edu Gov Backlink

Aşağıdaki ekran görüntüsünde uyguladığımız gibi istediğiniz bir üniversiteyi, kategoriyi ve servisi seçerek ilerliyoruz.

Gov Backlink

 

Aşağıdaki ekran görüntüsünde uyguladığımız gibi web site adresinizi ekliyor bundan sonraki her gelen seçeneğe skip diyerek süreci tamamlıyoruz.

Web Sitesi Edu Backlink

Böylelikle edu backlink kazanmak için academia.edu web sitesindeki kayıt sürecimizi tamamlamış oluyoruz. Bizim oluşturmuş olduğumuz örnek profil aşağıdaki gibidir. İsteğe göre geliştirilebilir.

Örnek profil: http://omu.academia.edu/DamlaKARAMAN

Web sitemiz resmimizin en altında yer alan profiles kısmındadır.

Değerli okurlarımız bu yazımızda sizlere edu backlink kaynağı olan academia.edu hakkında bilgiler aktardık. Umarız faydalı olabilmişizdir. Bu arada her gün bir çok backlink kaynağının ücretsiz paylaşıldığı facebook backlink grubumuza katılmanız da sizlere ayrıcalık kazandıracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu