SEO

EğitimAD ile SEO’yu Öğreneceksiniz

Evet yanlış görmediniz. SEO‘yu EğitimAD sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayhan KARAMAN kişisel sitesinde vermiş olduğu eğitimlerden almış olduğu olumlu geri bildirimler neticesinde EğitimAD projesini yayına aldı. Artık SEO eğitimi almak isteyen bireyler ya da kurumlar profesyonel olarak egitimad.com aracılığıyla bu ihtiyaçlarını giderebilirler.

Zaten bir önceki yazımızda da kişisel olarak eğitim hizmetinin sunulduğu sayfaya yönlendiriyorduk. EğitimAD iddaalı olan sloganı “Oyunu kuralına göre oynamayı bizimle öğreneceksiniz!” ile kısa sürede büyük bir çıkış yakaladı. Çok kısa sürede ciddi başvuru oranına ulaşan EğitimAD sitesi bu sektörün SEO eğitimcisi olacak gibi görünüyor.

EğitimAD

Ayhan KARAMAN EğitimAD girişimiyle sektöre SEO kavramını net olarak kazımak istiyor. Sektörde gerçekten çok amatör insanların bu hizmeti satın alıp sitelerini belli bir yere getirmek için yatırımlar yapıyorlar. Bu aslında onların bakış açısından yatırım olarak gözükse de öyle değil. Çünkü SEO çalışması yaptığını paylaşan uzman görünümlü insanlar sitelere fayda yerine zarar verecek çalışmalar yapıyorlar. En basit örneği sayfaların title (başlık) ve description (açıklama) kısmına müdahale etmeden dış optimizasyona başlamaları. Bir site içerden doğru yapılandırılmadan dışardan beslenemez yani backlink kaynakları eklenemez. Maalesef ki Ülkemizde bu çok sık uygulanan SEO hataları arasında.

EğitimAD

EğitimAD Eğitimleri Sayesinde;

  • SEO kavramına bakış açınız değişecek.
  • Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlık seviyesine gelebileceksiniz.
  • SEO terimleri ve ihtiyacınız olan her teknik veriye sahip olacaksınız.
  • Kendinize ya da müşterilerinize ait web sayfalarını arama motorlarında özellikle de Google’da yükseltebileceksiniz.
  • En özel stratejilere sahip olabileceksiniz.

Amaç sektörün gerçekten kaliteli uzmanlar tarafından yönetilmesi. Ülkemizde SEO sektörünün daha iyi bir seviyeye ulaşması ve rekabetin daha da zorlaşarak hizmet kalitesinin artırılmasını sağlamak.

EğitimAD

SEO için harcadığınız ya da harcayacağınız paraları düşünün. Bilinçsizce uygulanan backlink kaynaklarını, sitenize verecekleri zararı düşünün. Artık yeter diyenler arasında mısınız? Bu işi öğrenmekten başka çareniz yok. Kurumsal firmalar, bu iş için çalışanlarınıza yatırım yapın. Bireyler, kendi gelişiminiz için bu eğitimi mutlaka alın. Gelecek arama motoru optimizasyonunda.

Hemen http://www.egitimad.com/ web sayfasını ziyaret et ve başvurunu yap. Bu arada özel eğitim sunumlarının, stratejilerinin ücretsiz olarak paylaşılacağı facebook sayfasını takip etmenizde de fayda var. facebook.com/egitimad

Facebook sayfasını takip ettikten sonra bildirim al seçeneğini seçerseniz duyurulardan ve bildirimlerden ilk sizin haberiniz olur. EğitimAD yakın gelecekte çok faydalı paylaşımlar yapacak. Şimdiden duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu