Backlink

En Çok İlgi Gören Backlink Konuları

En çok ilgi gören backlink konuları başlıklı yazımızda siz değerli takipçilerimiz için yazmış olduğumuz backlink içerikli paylaşımlarımızdan en çok ilgi görenleri tekrar hatırlatmak istedik. Bu paylaşımlar gerçekten web sitenizin dış kaynak ihtiyacını gidermek için fayda sağlayan içeriklerdir. Kesinlikle ama kesinlikle bu yazıyı ve paylaşımları dikkate almanızı öneririz.

Şöyle bir geçmişe gittik de neler paylaşmışız neler! PR9 backlink kaynaklarından özel backlink listelerine kadar bir çok kaynak konusuna değinmişiz. Şimdi gelin bunların arasından en çok ilgi görenleri tekrar ele alalım.

En Çok İlgi Gören Backlink İçerikleri

Vay be PR9 backlink kaynağı

Pagerank 9 değerine sahip siteden profil oluşturup ücretsiz olarak bağlantı alabileceğinizi düşünün. Ömür boyu kalıcı ve kaliteli bir kaynak. Bu kaynaktan bağlantı almak için izlemeniz gereken yolları ekran görüntüsüyle birlikte adım adım hazırladık ve bu bağlantıda paylaştık. Durun bir tane daha bulduk. O da bu yazımızda yer alıyor.

PR9 olur da PR8 paylaşılmaz mı? Onuda paylaşmışız!

Evet bir ara pagerank 9, 8, 7 kaynaklarını paylaşmıştık. Çok da olumlu geri bildirimlerde bulunmuştunuz. Bu kaynakları tekrar hatırlatmak istiyoruz. İşte PR8 siteden profil oluşturarak bağlantı almanızı sağlayacak konu bu bağlantıda. Mutlaka bağlantınızı alın ve sitenizin diğer sayfalarını da bu platforma eklemeyi unutmayın.

Edu backlink olmadan olur mu?

Biliyorum edu ve gov backlink elde etmek için bir çok yolu deniyorsunuz ama bunu kalıcı olarak elde edemiyorsunuz. İşte size kalıcı edu bağlantı alabileceğiniz site. Bu yazımızı mutlaka inceleyiniz.

Bir web sitesine en çok faydayı doğal backlink sağlar!

Bir web sitesinin arama motorlarında yüksele bilmesi için doğru optimizasyona sonrasında da doğal kaynaklara ihtiyacı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu