SEO

Google Kelime Bazlı Site Yükseltme

Merhaba,

Siz değerli okurlarımıza bu yazımızda google kelime bazlı site yükseltme teknikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tüm web sitesi sahipleri dünyanın en çok kullanılan arama motoru google ‘de yükselmek hatta ilk sayfada yer almak ister. Bunu istemelerinin sebebi daha çok ziyaretçi ve daha çok müşteridir. Daha çok ziyaretçi daha çok gelir anlamına geldiğinden dolayı her web sitesi sahibi ilk sayfada yer almak için çeşitli çalışmalar ve araştırmalar içerisine girer. Bizde bu araştırmalar sonucu ulaşabileceğiniz bir makale hazırladık.

Google Site Yükseltme

Google arama motorunda web sayfanızı kelime bazlı yükseltmek ve ilk sayfada yer almak istiyorsanız google ‘i iyi anlamanız ve çözmeniz gerekir. Onun çıkarmış olduğu algoritmalara ve güncellemelere hakim olmanız gerekir. Google daha kaliteli arama motoru olmak için her geçen gün kendisini yeniler ve geliştirmeye devam eder. Bu algoritmaları her web sitesi sahibi çözemez o nedenle bu işi bilen seo danışmanları ya da firmalarından destek alır. İşin en basit yolu google ‘i çözen kişilerin blog siteleri üzerinden yapmış oldukları paylaşımları okumak olur. Bu paylaşımlar sayesinde google arama motorunun mantığını çözmüş oluruz.

Tecrübelerimize dayanarak google arama motorunda kelime bazlı yükselmek için aşağıdaki önerilerimizi uygulamanız fayda sağlamaktadır.

  • Ziyaretçi sayısı yüksek web sayfalarından tanıtım yazısı satın almanız.
  • Sosyal paylaşım platformlarında web sayfanızın reklamını yapmanız.
  • Web sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların sitenizde daha uzun vakit geçirmelerini sağlayacak içeriğe sahip olmanız.
  • Kaliteli ve kalıcı backlink kaynaklarına sahip olmanız.

Bu maddeleri kendi ve müşterilerimizin sitelerinde uygulamaktayız. Çok olumlu sonuçlar aldığımızdan dolayı web sayfamızda paylaşmak istedim. Sizde kaliteli ve kalıcı backlink kaynaklarına sahip olmak isterseniz sizler için hazırladığımız seo ve backlink paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere google site yükseltme tekniklerinden bahsettik. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu