Backlink

İçeriğinizi Sosyal Sitelerde Paylaşın

Sosyal medya ağları ve siteleri günümüzde oldukça yaygınlaşmış  durumdadır. Seo açısından sosyal medya paylaşımlarının önemini bilmeyen yoktur. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza web sitenizin içeriğini otomatik olarak sosyal ağlara gönderen bir web sitesi hakkında bilgiler aktaracağız. Bu web sitesine arama çubuğuna Dlvr.it yazarak giriş yapıyoruz.

Öncelikle dlvr.it adresine giriş yapıyor üst tarafta yer alan sign up linkine tıklıyoruz.

DİVR.İT Kayıt

Üye başvuru işlemini tamamladıktan sonra mail adresimize gelen aktivasyon linkini tıklıyoruz. Sonrasında Add Route linkine tıklayarak web sitemizin rss uzantısını dlvr.it sitesine ekliyoruz. Bundan sonraki aşamada ise dlvr bizden içeriğimizi paylaşacağımız sosyal medya ağlarına giriş yapmamızı istiyor. Hangi ağlarda paylaşmak istiyorsanız kullanıcı oturumu açarak ekleme işlemini tamamlıyorsunuz.

Divr.it Paylaşma

Free sürümünde sadece 5 sitenizi ekleyebiliyor bu 5 sitenizi 3 ad sosyal paylaşım platformunda paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak bence çok ideal bir oran. Web sitenizde yapılan paylaşımları sosyal ağınızdaki arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel bir araç olan dlvr.it sitesini şiddetle kullanmanızı istiyorum.

Bu yazımızda sizlere içeriğinizi otomatik olarak sosyal sitelerde paylaşacağınız dlvr.it web sitesi hakkında bilgiler aktardık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu