Backlink

Kaliteli Backlink İster misiniz? (Reddit)

Kaliteli ve kalıcı backlink ister misiniz? Kim istemez ki!

Bu web sitesi aracılığıyla uzun süredir bir çok takipçimize backlink kaynağı tedarik ettik ve bu sürece günümüzde de devam ediyoruz. Amacımız bu konuda ihtiyacı olan ve bu ihtiyacı en doğru şekilde karşılamak isteyen web sitesi sahiplerine yardımcı olmak. Bu yazımızda da Dünya’nın en popüler sosyal medya sitelerinden birisi olan reddit.com ‘dan kalıcı bağlantı almanın yöntemlerini paylaşacağız. Reddit, kullanıcılarına iki türlü bağlantı kaynağı sağlamaktadır. Bu bağlantı kaynaklarından birisi herkesin kullanmış olduğu yeni bağlantı gönder seçeneğidir. İkincisi ise yeni yazı gönder seçeneğidir. Benim siz değerli takipçilerime önerim ikinci seçeneği daha fazla kullanmasıdır. Google makale olarak alınan bağlantıları daha çok önemsiyor. Tabi makale aracılığıyla alınan bağlantının da bir alma stratejisi var. Bu stratejiyi de sizlerle paylaşacağım.

Kaliteli Reddit Backlink

Yapmamız gerekenleri adım adım hazırladım;

  • Öncelikle reddit.com web sayfasına giriş yapıyoruz.
  • Daha sonra sağ üst köşede yer alan “create account” seçeneğine tıklıyoruz.

Reddit Kayıt Ol

  • Açılan sayfada üye kayıt formunu dolduruyor ve email adresimize gelen aktivasyon bağlantısını tıklayarak üyeliğimizi onaylıyoruz.
  • Yukarıda paylaşılan tüm adımları geçtikten sonra üye girişi yapıyor daha sonra sağ tarafta yer alan “yeni bağlantı gönder” butonuna tıklıyoruz. Bu kısımda direkt olarak linkimizi ekleyebiliyoruz.

Reddit Backlink Almak

  • Yeni bağlantı gönder ekranında ilgili alanları doldurup gönder butonuna tıklıyoruz. Bu sayede reddit sitesinden bağlantı almış oluyoruz. Kimileri buna sosyal imleme de demektedir. Ama şunu unutmamalısınız; nofollow da olsa, dofollow da olsa, herhangi bir yerden alınmış da olsa bu tür bağlantıların tümüne verilen unvan backlink olarak adlandırılır.
  • Şimdi sıra geldi makale olarak bağlantı almaya. Reddit sitesine giriş yaptıktan sonra sağ tarafta yer alan “yeni yazı gönder” butonuna tıklıyoruz.

Reddit Link Paylaşmak

  • Başlık kısmına makalemizin başlığını, metin kısmına makalemizi, bir subreddit seç kısmına da ilgili kategorinizi seçiyorsunuz ve capcthayı doğrulayıp makalenizi reddit.com’a ekliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken konu makale içinden linki nasıl vermeniz gerektiğidir. Reddit sitesinin kod yapısı biraz farklı. Bu konuda görselde de nasıl bağlantı alabileceğinizi paylaşmışlar ama ben yine de paylaşmak istedim. Link almak için [anahtar kelime](site adresiniz) kod yapısını kullanmalısınız.

Reddit sitesinden hem makale hem de direkt olarak bağlantı alma yöntemlerini öğrenmiş olduk. Artık siteleriniz için oluşturacağınız backlink kaynaklarının arasına reddit.com sitesini de ekleyebilirsiniz. Bu web sayfasına bağlantı eklerken kesinlikle ceza alır mıyım korkusuna kapılmayınız. Bu tarz siteler google arama motorunun veri merkezi iş ortağıdır.

Daha fazla backlink kaynağına mı ihtiyacın var? Hemen damlakaraman.com.tr/backlink bağlantısını ziyaret et onlarca kaynağa ulaş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu