Backlink

PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

Evet söz verdiğimiz gibi backlink kaynaklarının paylaşımına devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de PR9 backlink kaynağı flickr’ı paylaşmak istedik. Bu tür paylaşımları yapmadan önce sosyal medya hesaplarımızda daha öncesinde duyurusunu yapıyoruz. Bizleri takip eden takipçilerimiz bu kaynaklara daha hızlı erişebiliyorlar.

Web sitenizi arama motorlarında yükseltmek için öncelikle çok iyi bir biçimde yapılandırılmış bir iç optimizasyona sonrasında kaliteli ve kalıcı dış kaynaklara ihtiyacınız vardır. Bizler iç optimizasyon tarafında başarılı olduğunuzu düşündüğümüzden dolayı bu bağlantıyı ve benzerlerini almanızda sakınca görmüyoruz. Bu tür platformları doğru kullandığınızda ciddi oranda faydasını görürsünüz.

PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

Bu platform aslında bir fotoğraf paylaşım sitesi. Kullanıcıları bu siteye üye olur ve fotoğraf paylaşımında bulunurlar. Bizler ise bu fotoğraf paylaşımını farklı bir amaçla kullanacağız.

Bu siteye üye olmak kolay, bağlantı almakta kolay. Fakat biz size burada 2 yöntem göstereceğiz ve bu iki yöntemide ekran görüntülerini kullanarak anlatacağız. Dikkat etmeniz gereken kritik noktalar var o nedenle içeriği dikkatlice incelemenizi öneririz.

Flickr Backlink Nasıl Alınır?

 • Öncelikle flickr.com internet sitesine giriş yapar sağ üst köşede yer alan “Sign Up” butonuna tıklarız.Üye Olarak Backlink Al
 • Karşımıza gelen ekranda bizden istenilen üyelik bilgileri doldurulur ve “Hesap Oluştur” butonuna tıklanır.
  Flickr Backlink
 • Telefon onayından sonraki süreçte de yukarıdaki ekran görüntüsünde bulunan bir mesajla karşılaşırsınız. Artık hesabınız oluşturulmuştur. Sıra geldi flickr platformuna özel bir URL oluşturma ve bağlantı alma yöntemlerine.
  Flick Profil Link
 • Sağ üst köşede yer alan profil resmine tıkladıktan sonra yukarıda yer alan ekran görüntüsündeki gibi bir sayfayla karşılaşırsınız. Yapmanız gereken “Create your memorable Flickr web address” bağlantısına tıklama ve size özel bir benzersiz URL almak.
  Url Alma Flickr
 • URL kısmınıda hallettik. Sıra geldi bağlantı almaya.
  Flickr Backlink
 • Bu kısımda profil sayfamıza geliyor ve “Uploads Photos” bağlantısına tıklıyoruz.
  Backlink alma yöntemleri
 • Resmi de başarıyla yükledik. Sıra geldi bu resmin açıklama kısmını güncellemeye ve o açıklama kısmına bağlantı eklemeye.
  Flickr Resim Yükleme Backlink almak
 • Resmi yükledikten sonra açıklama kısmına kısa ya da uzun bir açıklama metni ekleyip bu açıklama metninin içerisinden bağlantı alabilirsiniz. Kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt sayfalarınızın bağlantılarını verin.

Bu platformu her resmin açıklamasına bağlantı ekleme amaçlı kullanırsanız başarılı olamazsınız. Her 10 resimde bir kullanacağınız bağlantı ekleme yöntemi daha faydalı olacaktır. Ayrıca hep aynı sayfaya değil her seferinde farklı sayfalarınıza bağlantı almanızı öneririz.

Unutmadan bu siteden farklı bir yollada bağlantı alabilirsiniz. O da profil sayfanızı güncelleyerek alacağınız bağlantıdır. Benim profilimi inceleyerek nasıl bağlantı aldığımı görebilirsiniz. Profil sayfama flickr.com/people/damlakaramancom/ bağlantısından erişebilirsiniz.

Farklı #backlink kaynaklarına ne dersiniz? Aşağıda sizler için hazırladığım ücretsiz backlink kaynaklarının yer aldığı bağlantılarıda paylaştım. Kesinlikle incelemeli ve faydalanmalısınız.

PR9 değerine sahip siteden ücretsiz bağlantı almak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
Birisi edu backlink mi dedi? İşte size o harika içerik https://www.damlakaraman.com.tr/edu-backlink/
Kaliteli sosyal medya sitelerinden kim bağlantı almak istemez ki? Hemen bu platformları öğrenmelisiniz. Bu platformlar hakkında bilgi almak için Kaliteli Sosyal Medya Siteleri

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? O zaman damlakaraman.com.tr adresini iyice incelemenizi öneririz. İncelemeyenler çok şey kaybediyorsunuz haberiniz olsun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu