Backlink

Mix.com ile Bağlantı Profilinizi Güçlendirin

Muhteşem bir backlink kaynağından bahsetmek istiyorum. Backlink kaynakları doğru kullanıldığında her zaman faydalı olacaktır. Her ne kadar eşim Ayhan KARAMAN bağlantılara çok sıcak bakmasa ben bağlantılarla devam eden birisiyim. Sebebi ise Ayhan ile evlenmeden önce bana bağlantıların önemini anlatırdı ve bende o günden itibaren hep backlink kaynaklarına odaklandım.

Sektöre uzun süredir uzak kalmıştım ama artık dönme zamanı dedim ve yeniden başladım. Araştırmalarım neticesinde bir kaynak buldum ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mix.com ile Bağlantı Profilinizi Güçlendirmeye Hazır mısınız?

Bu platform Alan Adı otoritesi açısından bakıldığında herkesi mutlu edecek gibi gözüküyor. Ben Pinterest’e çok benzettim ve hemen profilimi oluşturup içeriklerimin bazılarını mixlemeye başladım bile. Hazırsanız mixlemeye devam edelim.

Öncelikle https://mix.com adresine giriş yapıyoruz ve Google hesabımızla oturum açıyoruz.

Mix.com Kayıt Olmak

Kayıt aşaması tamamlandıktan sonra profil simgesine tıklıyor settings bağlantısıyla ayarlarımızı güncelleyebiliyoruz. Bu sayfaya https://mix.com/settings bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bağlantı almak için URL kısmına site adresinizi ekleyebilirsiniz.

Gelelim en önemli kısma. Burada profil bağlantısından ziyade mixleyerek bağlantı almak daha faydalı olacaktır. Mix profilinizin takipçi sayısını artırmak, mix ile paylaşım yaparak bağlantı almak sitenizin otoritesine de katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım görsel benim mix profilim. Sağ üst tarafta yer alan + butonuna tıklayarak içeriklerinizi mix.com profilinize ekleyebilirsiniz.

Geç kalmadan yerinizi almanızı öneririm. Ayrıca benim profilimide inceleyerek takip ederseniz çok mutlu olurum. Sizi geri takip edeceğimden hiç şüpheniz olmasın.

Mix.com Adresim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu