SEOBacklink

MozCast ile Google Dalgalanmalarını Kontrol Edin

Merhaba değerli okurlarımız ve ziyaretçilerimiz,

Bu yazımızda sizlere google dalgalanmalarını kontrol edebileceğiniz özel bir web sayfası hakkında bilgiler aktaracağız.

Google arama motorunda yükselmek isteyen her web sitesi sahibi birey ya da kurum son dönemlerde google algoritma güncellemeleriyle beraber sık sık dalgalanmalara maruz kalabiliyorlar. Google daha iyi daha kaliteli arama motoru seviyesine gelebilmek için spam içerik ya da backlink kaynaklarına sahip web sayfalarını algoritma güncellemeleri veya değişiklikleri ile cezalandırıyor.

Algoritma değişikliği ya da güncellemesini google sıralamaları çok ciddi oranda değişiklik gösterdiğinde anlayabiliyoruz. Güncellemelerden sonra google dalgalanmaları uzun süre etkisini gösterebiliyor. Bu dalgalanmaları takip edebilmeniz için Seo Moz ekibi mükemmel bir yazılıma imza attılar. Bu yazılımın adı MozCast. MozCast ile günlük google dalgalanması süreciyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mozcast Google Dalgalanmaları

Google dalgalanması hakkında bilgi sahibi olmak için http://mozcast.com/ web adresine giriş yapmanız yeterlidir. Derece ne kadar yüksekse o gün o kadar dalgalanma yaşandığına işaret oluyor.

Mozcast Google Dalgalanmaları

Bu yazımızda sizlere google dalgalanma ölçüm aracı hakkında bilgiler aktardık. Umarız bu makale ile siz değerli okurlarımıza faydalı olabilmişizdir.

Değerli okurlarımız google arama motorunun sık sık güncellediği ve çıkardığı algoritmalardan etkilenmemek için kaliteli, kalıcı backlink kaynaklarına ve kullanıcılarınızı web sayfanızda tutabilecek içeriğe sahip olmanız gerekmektedir. Google kaliteli arama motoru isteğini başarıya ulaştırmak için mücadele ediyor.

Google algoritmalarından, güncellemelerinden ve dalgalanmalarından etkilenmemek için kalıcı ve kaliteli backlink alınız. Kaliteli backlink paketleri sayfamızı inceleyerek sizler için hazırladığımız backlink çalışmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu