Backlink

MozRank Nedir

Merhaba değerli okurlar,

Bu yazımızda sizlere MozRank hakkında bilgiler paylaşacağım.

MozRank Nedir?

Bir web sitesinin seo açısından kalite puanlamasına verilen isimdir. Web sitenizin bir sayfasından başka bir sayfasına sağlayacağınız bağlantılar o sitenin MozRank değerini artırmaktadır. MozRank değeri sadece iç bağlantılarla değil dışarıdan gelen bağlantılar, index sayısı, domain yaşı ve daha bir çok seo terimini içeren kavramlar baz alınarak ölçülür. MozRank çok yakın bir süreçte hemen hemen her web sitesi sahibinin kullanacağı bir araç olacak.

MozRank

Şimdi aklınızdan MozRank derecemi nasıl öğreneceğim sorusu geçiyordur. Siz değerli okurlarımız için MozRank sorgulayabileceğiniz kaliteli platformları da paylaşacağım.

Kaliteli MozRank sorgulama siteleri;

-http://moonsy.com/mozrank/
-http://bagics.com/moz-rank.html
-http://www.opensiteexplorer.org/

Özellikle de open site explorer web sayfanızı tercih etmenizi şiddetle önermekteyim. Vermiş olduğu değerler en net ve doğru sonuçları içermektedir. MozRank sorgulamanın yanı sıra backlink değerlerinizi ve sosyal medya kaynaklarınızı öğrenebiliyorsunuz.

Web sayfanızın MozRank değerini mi artırmak istiyorsunuz. Sizler için hazırladığımız backlink ve seo paketlerini incelemenizi önermekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu