Backlink

PR6 Siteden Backlink Almak

Merhaba değerli okurlarımız,

Bu yazımızda sizlere ücretsiz hizmet veren pr6 blog sitesinden backlink almanın tekniklerini anlatacağız.

PR6 değerine sahip olan bu web sayfası blog.com web adresidir. Bu site sayesinde web sayfalarınıza direk bağlantı sağlayabilirsiniz. Bu bağlantılar aracılığıyla web sayfalarınızın backlink kaynaklarına sahip olmasına, kelime bazlı yükselmesine, alexa ve trustrank iyileşmesine sebep olabilirsiniz.

PR9 Siteden Backlink Almak

Pr6 siteden backlink almak için öncelikle blog.com web adresine giriş yapıyoruz. Daha sonra mail adresimizi kendimize ait şifremizi yazıyor ve ilerliyoruz. Web sitemizin uzantısı olacak adresi ve başlığı belirleyerek pr6 blog sitesinden ücretsiz web sayfamızı oluşturmuş bulunuyoruz.

PR9 Siteden Nasıl Backlink Alınır?

Ben kendi blogumun uzantısıyla alakalı bir web sayfası oluşturdum ve web sitemin tanıtımını yaptım. Sizde ister hedef kelimeleriniz isterseniz web site uzantınız ile alakalı bir blog oluşturabilirsiniz.

Değerli okurlarımız bu yazımızda sizlere pr6 blog sitesinden backlink alma tekniklerini anlattık. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize. Bu anlattığımız backlink çeşidi paravan blog olarak adlandırılır. Bu ve bunun gibi onlarca kaynaklardan siz değerli okurlarımıza backlink temin edebilmekteyiz. Dilerseniz paravan blog hizmet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu