Backlink

PR9 Mozilla Sitesinden Backlink Almak

Bu yazımızda pagerank 9 değerine sahip mozilla.org sitesinden backlink almanın tekniklerini paylaşacağız. Dünyanın en kaliteli browser üreticilerinden biri olan mozilla firmasının internet sitesinden profil oluşturarak web sitemize bağlantı vermek mümkün. Bu bağlantılar arama motorlarının gözünde web sayfalarımızı popüler kılmaktadırlar.

PR9 olan mozilla.org sitesinden dış kaynak elde edebilmek için üye kayıt formunu doldururken ”homepage” adlı alana web sitemizin adresini yazmamız yeterli olmaktadır. Bu alanın görseli aşağıdaki gibidir;

PR9 Mozilla Backlink Almak

Formu doldurduktan sonra register butonuna tıklıyoruz ve e-mailimize gelen aktivasyon bağlantısı ile süreci tamamlıyoruz. Bizler damlakaraman.com.tr için sayfamızı oluşturduk ve bağlantımızı almış olduk. Bizim sayfamızı da örnek olarak aşağıda paylaştık.

Mozilla: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/user/damlakaraman/

Bu bağlantıya PR9 backlink demek tamamen yanlış olur. Oluşturmuş olduğumuz sayfa yeni olduğu için pagerank değeri bulunmaz. Oluşturmuş olduğumuz sayfa indexlendiğinde pr değeri öncelikle N/A olur daha sonra güncelleme olduğunda değer kazanır. PR9 olan mozilladan backlink almak demek daha mantıklı olur.

Bu tarz paylaşımlar sürekli olarak yapılacak ve siz değerli okurlarımız için web sitemiz sürekli gelişme sürecinde olacaktır. Amaç bizi takip eden ziyaretçilerimiz için özel kaynakları tespit edip aktarmak. Değerli okurlarımız bizim yazmamızı istediğiniz içerikler, öğrenmek istediğiniz konular varsa iletişim sayfamız aracılığıyla paylaşa bilirseniz en kısa sürede istemiş olduğunuz konuyu araştırıp web sitemiz aracılığıyla tarafınıza iletiriz. Hem kendimize hem sizlere bir şeyler katmak bizler için en önemli şeydir. Umarız bu yazımızdan memnun kalmışsınızdır. Sizleri her zaman sitemize bekleriz. Bizlere destek olmak için sayfamızı sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu