SEO

SEO Etiket Kullanımı

Etiket! Nedir bu etiket sevdası anlamıyorum. Etiket eklemek spamdan başka bir şey değil. Aynı sayfayı defalarca kopyalamaktan ne anlıyorsunuz? Bu durum web siteniz için pek sağlıklı değil.

Bir çok sektöre ait web sayfasını inceliyorum, backlink ve SEO hizmeti verdiğimiz bir çok müşterimizin web sitelerini analiz ediyorum karşılaştığım en büyük problemlerden birisi binlerce etiket eklenmesi. Etiketlerden trafik alan basmış etiketi basmış etiketi. Suç aslında site sahiplerinde değil. Kendilerini SEO sektörünün lideri olarak gösteren kişiler. Onlar etiket kullanıyorsa doğrudur mantığı burda web sitesi sahiplerine kaybettiriyor.

Etiket Kullanmayın!

Kesinlikle etiket eklenmesini önermiyorum. Bir içerik hazırlıyorsunuz, emek veriyor zaman harcıyorsunuz eklediğiniz 3-4 etiket ile o içeriğe yazık ediyorsunuz. Sadece içeriğe zarar vermiyor aynı zamanda alan adınızın otoritesini düşürüyor zamanla web sitenizi spam web sitesi haline getiriyorsunuz.

Eğer gerçekten web sitenizin Google ve diğer arama motorunda yükselmesini istiyorsanız bunun için kaliteli ve benzersiz içerikler üretin. Bu içerikleri arama motorları kurallarına uygun olarak yapılandırın. İçerikleri hedef kitlenize ulaştıracak kanalları tercih edin. Yani paylaşın paylaştırın.

Tekrar hatırlatmakta fayda var. Etiket eklemek web sitenize zarar verir. Kesinlikle uzak durmalısınız.

Web sitenizle alakalı profesyonel olarak SEO analizi yaptırmak, SEO ya da backlink hizmeti almak isterseniz backlinkmi.com adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu