BacklinkSEO

Site Tanıtımı

Site Tanıtımı (İndirimi Kaçırma)

Site tanıtımı, web sayfalarının çeşitli platformlarda makaleler aracılığıyla tanıtılma olayıdır. Son dönemlerin en çok tercih edilen seo teknikleri ve uygulamaları arasındadır. En çok tercih edilmesinin tek sebebi faydasının maximum oranda olmasıdır. Çoğu firma ya da kişi tanıtım yazısı alırken hatalar yapmaktadır. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza bu hatalar hakkında bilgiler aktaracağız.

Site Tanıtımı

Site Tanıtımı Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kelime yoğunluna dikkat etmemiz gerekmektedir. Bir kelimeyi 30 defa kullanmamalıyız. Yazmış olduğumuz makalenin boyutuna göre kelime yoğunluğunu ayarlamalıyız. 300 kelimelik bir makalede 1 kelimenin maximum 6 defa kullanılması idealdir.
  • Yazmış olduğumuz makalelerin kelime sayısı minimum 200 kelimeden oluşmalıdır.
  • Yazmış olduğumuz makale kullanıcı odaklı olmalıdır.
  • Tanıtım yazımızın yayınlanacağı sitenin mutlaka ziyaretçi alıyor olması gerekmektedir.
  • Tanıtım yazısı aldığınız sitenin alexa değerlerine önem veriniz.
  • Pagerank değerine takılı kalmayınız. Önemli olan index hızı ve sitenin trafiğidir.
  • Makalenizde yer alan link çıkışı sayısına ve anchor text kullanımına dikkat ediniz. Kesinlikle tek bir kelimeye odaklanıp 3 bağlantıdan fazla çıkış yapmayınız. Mümkünse direk domain ya da sayfalarınıza link veriniz.
  • Yazılarınızda mutlaka görsel kullanınız ve görselleri etiketleyiniz.

Yukarıda sıralamış olduğumuz maddelere dikkat ederek yayınlanacak her içerik google tarafından er ya da geç ödüllendirilecektir. Bu tür kriterlere uyan ve uygulayan her birey başarıya ulaşır. Başarılı her tanıtım yazısı kaliteli backlink kaynağına sahip olmanızı sağlar.

Bizler damlakaraman.com.tr sitesi olarak tanıtım yazısı hizmetleri sunmaktayız. Web sitelerine, firmalara ve bireylere kaliteli sitelerden temin etmiş olduğumuz tanıtımlar aracılığıyla google de çok iyi konumlara gelmesini sağlayan bir oluşumuz. Siz de bizler aracılığıyla bir çok kaliteli web sayfalarında tanıtımınızı yaptırabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu