SEO

Sitenizi Başarıya Ulaştıracak 5 İçerik

Bu yazımızda sizler için hazırladığımız, sitenizi başarıya ulaştıracak 5 içeriğimize yer verdik. Bir web sitesinin arama motorlarında başarılı olması için ihtiyacı olan her türlü bilgiye bu 5 içerikten ulaşabileceksiniz.

Google arama motorunda yükselmek sanıldığı kadar zor değil. Kural ve kriterlere göre hareket edip birde sabırlı olursanız her şey dilediğiniz gibi olur. Bu noktada tecrübelerimize dayanarak bu tür açıklamalar yapıyoruz. Sizinle paylaşacağımız içerikler aslında daha önce sizler için oluşturduğumuz yazılardır. Bizler en çok okunan ve paylaşılan içerikleri sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz bu 5 içeriği tek tek incelemeye başlayalım;

Sitenizi Başarıya Ulaştıracak 5 İçerik

Mükemmel Optimizasyon

Bir web sayfasının arama motorlarında başarılı olabilmesi için öncelikle iç optimizasyonunun yapılması şart. Bu optimizasyonu kurallara göre yapılandırır iseniz temeli de o denli sağlam atmış olursunuz. Bu nedenle mükemmel derecede optimize edilmiş bir web sayfasının anatomisi konu başlıklı yazımızla başlamak istiyoruz. Yazıya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İçerikte bir web sayfasında optimize edilirken nelere dikkat edilmesi gerektiği yer almaktadır.

SEO Uyumlu İçerik Çok Önemli Bir Metrik

Her şeye önem veriyoruz. Ama içeriğe yeteri kadar değil. İçeriklerimizi oluştururken SEO uyumlu olup olmadığını da bilmemiz gerekiyor. Bu nedenle sizler için hazırladığımız bu bağlantıda yer alan yazımızı mutlaka okumalısınız.

Site Hızı Web Sitenizin Geleceğidir

Eğer web sitenizin hızıyla alakalı problemi var ise yükselme konusu hedefleriniz arasında olmasın. Çünkü hızlı olmayan bir sitede ziyaretçi durmaz. Ziyaretçinin durmadığı bir web sayfasının ortalama ziyaretçi süresi ve sayfa gezinme oranı düşük olur. Bu oranlarınız iyi olmaz ise Google size değer vermez. Farklı olan, hızlı olan her zaman için kazanır. Sizler için site hızını optimize edecek 20 pratik ipucu paylaştık. Öğrenmek mi istiyorsunuz? Burayı tıklayınız.

10 Adımda ilk Sayfa Mümkün

Siz yeter ki kurallara uyun. Yeter ki arama motorlarının özellikle de Google’nin istediğini verin. Gerisi sabırla beklemeye kalıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu