Backlink

Storia.me Sitesinden Kalıcı Backlink Al

Her web sitesi sahibi gibi bizlerde web sitelerimizin arama motorlarında popüler olmasını ve yükselmesini istiyoruz. Her süreci tamamladıktan sonra sıra dış kaynak kısmına geliyor. Önceden yani bundan 3 yıl önce her önümüze gelen yerden bağlantı alabiliyorduk fakat bu günümüzde artık böyle değil. Şimdi süreç değişti hatta biraz fazla değişti.

Önceki dönemlerde web sitemiz için forum tanıtımları, paravan bloglar, sosyal imlemeler, tumblr paylaşımları tarzında kaynaklardan bağlantılar alabiliyorduk. Hala alanalar var ama bunların web sayfalarına zarar verip vermediğini araştıran ya da bilen kişi sayısı oldukça az.

Storia.me Backlink Al

Peki ne yapmalıyız?

  • Bağlantı almadan önce bağlantı alacağımız siteyi araştırmalıyız. Gerçekten benim sektörümle ilgili mi?
  • Bağlantı alacağım kaynak bana fayda sağlar mı?
  • Bağlantı alacağım kaynaktan bana trafik gelir mi?
  • Gelen trafiğin bir davranışı olur mu?

Yukarıda yer alan maddeler tamamsa yani bağlantı alacağınız kaynak bu maddelerde yer alan kuralları karşılıyorsa 1 dakika bile düşünmeyiniz. Aksi taktirde backlink almanızı önermem. Yani sırf arama motoru botları bağlantıyı görsün diye kaynak almamalı buraya yatırım yapmamalıyız. Bir yatırım yapacaksak bu tür kaynakları besleyip web sitemize trafik getirecek konuma getirmeliyiz.

Bugün karşıma Storia.me adresine sahip bir web sitesi çıktı. Samsung ile İphone karşılaştıran bir arkadaşın içeriğini incelerken bu platformu keşfettim. Dedim ki: Bende bu sitede hikayeler oluşturmalı, içerikler hazırlamalıyım. Öyle de oldu 🙂 >> https://storia.me/author/@damlakaraman

Storia.me SimilarWeb, Alexa ve Tahmini Trafik İstatistikleri

SimilarWeb: TR 1.361

Alexa: TR 1.520

Tahmini Trafik: Aylık 5 Milyon (Trafik Kaynağının %70’i Sosyal Medya) Son 6 Ayda çok ciddi trafik kaybı yaşayan bir kaynak olmasına rağmen yine de gözardı edilemeyecek bir trafik oranına sahip.

Tüm @backlink kaynakları paylaşımlarına damlakaraman.com.tr/backlink sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu