Backlink

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

ücretsiz, Otoriter, faydalı ve doğal görünümlü sitelerden backlink kaynakları paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da bugün keşfettiğimiz özel bir platformu siz değerli takipçilerimle paylaşacağım.

Aşağıda paylaştığım platforma kayıt olduktan sonra makale yazarak bağlantı alabiliyorsunuz. Google arama motorunun da sevmiş olduğu bir yöntem olan makale backlink web sitenize ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var. Bu ve benzeri sayfalardan bağlantı alırken nasıl almalıyım? sorununun cevabını net olarak bilmelisiniz. Dilerseniz öncelikle bu tür platformlardan nasıl bağlantı almanız gerektiğiyle alakalı bilgi vereyim.

Otoriter sitelerden backlink alın
Makale olsun olmasın bir başka siteden bağlantı alırken kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt olarak alan adınıza ya da ilgili sayfanıza bağlantı verin. Bir diğer önemli konu ise bağlantıyı sürekli tek bir sayfaya almayın. Özellikle de ana sayfa yerine alt sayfalarınızı ya da kategorilerinizi tercih edin. Çünkü alt sayfaların kuvvetlenmesi ana sayfanın daha fazla değer kazanmasına sebep olur. Değer kazanan domain Google ve diğer arama motorlarında daha hızlı sıralama değeri kazanır.

Şimdi gelelim bu değerli backlink kaynağına;

Kaynak adresi: buffalo.io – Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayıp üye oluyoruz. Daha sonra mail adresimize gelen e-mail doğrulama linkine tıklıyoruz. Doğrulama sürecini de tamamladıktan sonra makale ekleme bölümüne geçiyoruz.

Sitenin en üst sağ köşesinde yer alan “New Article” butonuna tıklıyoruz ve içeriğimizi yayınlayıp bağlantı alabiliyoruz. Lütfen içeriklerinizi kısa tutmayın. Uzun, kullanıcılara fayda sağlayacak içerikler paylaşırsanız ciddi oranda faydasını görürsünüz.

Bizim oluşturmuş olduğumuz buffalo bloguna http://backlink.buffalo.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğumuz örnek makaleye ise http://backlink.buffalo.io/t-rkiye-nin-en-g-ncel-backlink-blogu bağlantısından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu